ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

DÜNYADA HER ŞEHRİN BİR MERKEZİ VAR,
İSTANBUL'UN MERKEZİ NİŞANTAŞI
NİŞANTAŞI'NIN MERKEZİ CITY'S NİŞANTAŞI
ZEVKİNE GÜVENENLER MODAYI YARATANLAR
ALIŞVERİŞ TUTKUNLARI SAĞLIKLI YAŞAM
FARKLI LEZZETLER SANAT SEVERLER
HEPSİ VE DAHA FAZLASI CITY'S NİŞANTAŞI'NDA.

İSTANBUL'UN
CAZİBE MERKEZİ

Türkiye’nin ve Avrupa’nın sayılı alışveriş merkezleri arasında yer alan moda ve yaşam merkezi CITY'S Nişantaşı; İstanbul'un en prestijli noktası olan Nişantaşı Teşvikiye Caddesi’nde alışveriş, yaşam ve keyif tutkunlarının buluşma noktası olmuştur.

155 ulusal ve uluslararası marka, Senelik 12.726.000 ziyaretçi sayısı, Senede 500.000’den fazla sinema izleyicisi, 475.000’den fazla otopark araç girişi ile 30’dan fazla gurme restoranları kafelerden oluşan, lezzet durağına ev sahipliği yapmaktadır.

Nişantaşı Türkiye’nin dünyaya açılan yüzü olarak her zaman modanın, lüksün, sanatın merkezi konumunda olmuştur.

Sadece Türkiye’de değil, dünyada örnek gösterilen mimarisiyle Nişantaşı ile büyük bir ahenk ve uyum içerisinde bütünleşen ‘’City’s Nişantaşı’’ ulusal ve uluslararası birbirinden özel markalarla alışveriş seçeneklerinizi arttırırken, dünya mutfaklarından değişik lezzetleri deneyebileceğiniz, sevdiklerinizle sıra dışı güzel vakit geçirebileceğiniz, konforlu bir sinema keyfi yaşayabileceğiniz, spor yapabileceğiniz ya da Mahalledeki gurme restoran ve kafelerin de hoş sohbet edebileceğiniz; kısacası şehrin tadını çıkarabileceğiniz, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz İSTANBUL'UN CAZİBE MERKEZİ dir.

CITY'S NİŞANTAŞI ÖZEL

MARKALAR

ETKİNLİKLER

MAHALLE

KARİYER

CINEWAM SİNEMALARI

HİZMETLER

CITY'S NİŞANTAŞI HAKKINDA

ARAZİ
BÜYÜKLÜĞÜ
SENELİK
ZİYARETÇİ
MARKA
SAYISI
OTOPARK
ARAÇ KAPASİTESİ
SENELİK
SİNEMA İZLEYİCİSİ
EFSANE GERİ DÖNDÜ!
İSTANBUL'UN EN ÖNEMLİ METRO HUB
İSTASYONU İLE HIZLI & KONFORLU ULAŞIM,
YENİ BİR VİZYON, YENİ BİR GELECEK
EN SON TRENDLER & TEKNOLOJİLER
YEPYENİ TATLAR & ALIŞVERİŞ DENEYİMİ,
İSTANBUL'UN YENİ KALBİ, CITY'S İSTANBUL'DA.

İSTANBUL’UN KALBİ
GERİ DÖNDÜ

“CITY’S İSTANBUL“ Kozyatağı , E-5 ve E-6 Kara yollarının birbiri ile kesiştiği sıra dışı lokasyonu, Avrupa yakasına ve Sabiha Gökçen hava alanına ulaşan Metro hatlarının kesiştiği en önemli METRO HUB ının direk kendi içine çıkış yapması ayrıcalığı ile birlikte Avrupa’nın en büyük Hipermarketleri olan Carrefour, Bauhaus, yanı sıra H&M, DECATHLON, LEFTİES, TEKNOSA gibi anchor ve 200’den fazla ulusal ve uluslararası önemli markaya ev sahipliği yapmakta.

Türkiye’nin ilk açılan alışveriş merkezleri arasında yer alan, City’s İstanbul ( Eski adıyla Kozyatağı Carrefour) daima Türkiye’nin ve İstanbul’un en önemli perakende noktası olmuştur.

İstanbul’un yeni ‘’Metro Ulaşım Ağı’’ içerisinde Günlük 500 Bin ile 750 Bin kişi taşıma kapasitesine sahip metro hattındaki en önemli HUB istasyonunda Metro yolcuları direk ’CITY’S İSTANBUL’ un içine çıkış yapıyor.

A+, A, B+, B segmentasyonlarından oluşan ziyaretçi profili ve yaklaşık 21 Milyon ziyaretçisi ile halen Türkiye’nin en çok ziyaretçi alan AVM’leri arasında yer alan ’CITY’S İSTANBUL’’, Kozyatağı Metro Hub ının tam kapasite ile faaliyete geçmesiyle birlikte yaklaşık senelik 45 milyon ziyaretçi sayısına ulaşarak, dünyanın en yüksek ziyaretçi sayısına sahip Alışveriş Merkezlerinin başında yer alacaktır.

CITY'S İSTANBUL ÖZEL

MARKALAR

ETKİNLİKLER

KOZYATAĞI METRO HATTI

YEME & İÇME

GALERİ

HİZMETLER

CITY'S İSTANBUL HAKKINDA

ARAZİ
BÜYÜKLÜĞÜ
SENELİK
ZİYARETÇİ
MARKA
SAYISI
OTOPARK
ARAÇ KAPASİTESİ
32 MİLYON SENELİK ZİYARETÇİ
AVRUPA'NIN EN BÜYÜK AÇIK HAVA YEŞİL ÇATILI
ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ KOLAY ULAŞIM
IKEA MEDIA MARKT BIG BOX PERAKENDE
ÇOCUK OYUN ALANI CENTRAL PARK
MODA MERKEZİ İSTANBUL CADDESİ MAHALLE
KÜLTÜR & SANAT MERKEZİ & EKOLOJİK & MİMARİ
HERKES MEYDAN'DA MUTLULUK MEYDAN'DA!

YEŞİL ÇATILI
AÇIK HAVA
ALIŞVERİŞ & YAŞAM MERKEZİ

Meydan İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 128 dönüm alan büyüklüğü ile Avrupa’nın, Türkiye’nin ve İstanbul’un en büyük alanına sahip olan en önemli alışveriş merkezlerinin arasında yer almaktadır.

Senede 32 milyon ziyaretçi ‘ye sahip olan Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi’nde dünyanın önde gelen perakende markalarından IKEA, H&M, 5M Migros, Media Markt, Decathlon, Cinewam gibi birçok önemli uluslararası markaya ev sahipliği yapıyor; aynı zamanda LC Waikiki, E-Bebek, Mango, D&R, Defacto, Vakko, Flo, Toyzz Shop, Intersport gibi birbirinden farklı yaklaşık 200 adet mağazası ile ziyaretçilerine geniş bir marka alternatifi içinde ziyaretçilerine çok önemli bir alışveriş zenginliği sunuyor.

Meydan İstanbul, üst ve orta gelir gruplarına, özellikle de ailelere hitap eden açık hava alanları, her köşesinde yeşil hâkim olduğu ekolojik çevresi ile diğer alışveriş merkezleri arasında fark yaratmakta, kafe-restoranları, sosyal alanları, sinema kompleksi, 15.000 m2’lik Central parkı ile çok farklı yeni jenerasyon bir yaşam ve alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Meydan İstanbul, Türkiye'nin en büyük ücretsiz açık hava oyun alanı olan “Central Park” ta, Amerikalı Landscape Structures tarafından tasarlanan ve dünyanın en üst çocuk güvenlik standartlarına sahip olarak üretilen 3.500 m2’lik Çocuk Oyun Parkı ile minik misafirlerine de unutulmaz heyecan dolu anlar yaşatmaktadır.

MEYDAN İSTANBUL ÖZEL

MARKALAR

ETKİNLİKLER

MAHALLE

CENTRAL PARK

CINEWAM SİNEMALARI

HİZMETLER

MEYDAN İSTANBUL HAKKINDA

ARAZİ
BÜYÜKLÜĞÜ
SENELİK
ZİYARETÇİ
MARKA
SAYISI
OTOPARK
ARAÇ KAPASİTESİ
SENELİK
SİNEMA İZLEYİCİSİ